Dj na wesela

Dj Gołaszewski - profesjonalny dj na wesele

Jeśli chcecie Państwo, aby wesele przebiegało pomyślnie i zgodnie z planem oraz aby goście bawili się wspaniale, to optymalnym wyjściem jest zaproszenie profesjonalnego dj'a na wesele. Ważnym elementem jest doświadczenie, które zdobywa się latami. Jako dj pracuję od początku lat 90 i miałem okazję być dj-em na wielu weselach. Dzięki mnie Młoda Para będzie miała zapewnioną świetną zabawę na bardzo wysokim poziomie, odpowiedni sprzęt grający i nagłośnienie oraz profesjonalne oświetlenie.
Dobry dj na weselu charakteryzuje się tym, że jest w stanie dobrać odpowiednią muzykę do oczekiwań Państwa Młodych i gości. Jest też w stanie, bazując na swoim doświadczeniu, doradzić repertuar tak, aby zarówno osoby młode, w średnim wieku, jak i starsze świetnie się bawiły, chętnie wychodziły na parkiet i aktywnie uczestniczyły w weselu. W końcu wesele powinno być wydarzeniem radosnym dla wszystkich uczestników.

Przykładowy repertuar weselny Dj' Gołaszewskiego:

  1. Gloria Gaynor - I will survive
  2. Village People - YMCA
  3. Abba - Dancing Queen
  4. Bill Medley & Jenifer Warnes - I Had the best time of my life
  5. Los del Rio - Macarena
  6. Mr President - Coco Jambo
  7. Lou Bega - Mambo no 5
  8. Shakin Stevens - Cry just a little beat
  9. Steve Wonder - I just call to say i love you
  10. Bee Gees - Stayi'n alive

Ważnym elementem są zabawy i konkursy. Często jest ich sporo, a czasem z uwagi na decyzję Państwa Młodych są ograniczone do minimum - np. przeprowadzenia oczepin lub konkursów tanecznych. Osoba prowadząca wesela powinna jednak wszystko uzgodnić wcześniej tak, aby Nowożeńcy czuli się całkowicie komfortowo. Dj grając na weselu jest również osobą prowadzącą wesele, czyli tzw. wodzirejem. Jego rola nie ogranicza się wyłącznie do puszczania muzyki, ale również do wpływania na przebieg zabawy weselnej. Muzyka jest tutaj nieodłącznym elementem, ale również duże znaczenie mają toasty, które wznoszone w odpowiedniej kolejności i we właściwy sposób, mogą bardzo urozmaicić zabawę. Wszelkie toasty ustalane są oczywiście wcześniej z Młodą Parą.

Nagłośnienie

Jest to ważny element każdej zabawy weselnej. Nagłośnienie powinno być dobrane w odpowiedni sposób, tak aby muzyka była dobrze słyszalna w każdym miejscu sali, ale też aby nie była zbyt narzucająca się i umożliwiała prowadzenie rozmowy między gośćmi. Nagłośnienie na wesele dobieram pod kątem wielkości sali. Lista sprzętu, którym dysponuję znajduje się w zakładce Specyfikacja sprzętowa – nagłośnienie.

Oświetlenie

Stanowi ważny element imprezy weselnej. Oświetlenie ma charakter wizualny, pozwala na budowanie odpowiedniego nastroju i potęgowania zamierzonych efektów muzycznych. Jako Dj posiadam różnorodne światła, które mogę wykorzystać podczas wesela, mając na uwadze wielkość sali i charakter samej imprezy. Oczywiście wszystko uzgadniam wcześniej z Narzeczonymi. Spis świateł wraz z ich specyfikacją można znaleźć w zakładce Specyfikacja sprzętowa – oświetlenie.

Dj na wesele - Warszawa (okolice) i całe woj. mazowieckie

Jako dj jestem w stanie poprowadzić pod kątem muzycznym każde wesele na terenie Warszawy i okolic – także w obrębie całego województwa mazowieckiego. Mam też własny sprzęt grający oraz profesjonalne nagłośnienie o dowolnej mocy, a także oświetlenie zapewniające dodatkowy efekt – wizualny. Dzięki temu mogę prowadzić imprezy weselne nie tylko w pomieszczeniach, ale również w plenerze.

Dobre opinie i referencje

Jeśli szukacie Państwo profesjonalnego dj'a na wesele, który ma pozytywne opinie i poprowadzi zabawę na wysokim poziomie, to zapraszam do kontaktu. Jako dj mam duże doświadczenie, szczególnie w prowadzeniu imprez dla bardzo wymagających klientów, gdzie poziom imprezy musiał być bardzo wysoki. Prowadziłem bale dla rodziny Radziwiłłów, Czartoryskich a także eventy firmowe dla: McDonald's, McKinsey, Strabag, PriceWater House Coopers. Lista klientów znajduje się w dziale Portfolio.

Sala weselna - miejsce dla DJ-a